( 0212 ) 320 28 00
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

X Ray Cihazı Nedir ve X Ray Cihazlarının Önemi

3 kez görüntülendi
X Ray Cihazı Nedir ve X Ray Cihazlarının Önemi

X-ray cihazları bugünlerde çok popüler kullanımı olan cihazlar arasında yerini korumaktadır. Hepimizin bildiği üzere xray cihazları havalimanı, alışveriş merkezleri, kamu kurumları, plazalar, otogarlar, metro istasyonları vb. gibi yerlerde tehlikeli madde tespitinde çok aktif olarak kullanılmaktadır ve xray cihazının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu cihazlar sayesinde yabancı ve tehlikeli madde, malzemelerin tespiti çok rahatlıkla yapılmaktadır. Bu sayede silah, bıçak ve hatta bomba düzeneği taşıyan bireylerin halkın ortak noktası olan kurum ve kuruluşlara girmesi ve erişmesini önlemektedir. Bu nedenle insanlarımız paket kontrol cihazları, metal kapı dedektörleri ve el dedektörü gibi tehlikeli madde tespiti yapan cihazların kullanılmasından çok memnun kalmaktadırlar.

X Ray Cihazı Nedir ve X Ray Cihazlarının ÖnemiX-Ray Cihazı Nedir? ve X-Ray Cihazlarının Önemixray cihazı, xray cihazları

Güvenlik personelleri xray cihazı ve metal kapı dedektörlerinin kullanılmasından sonra ölüme sebebiyet verecek silahların bir çoğunun beraber kullanıldığını ve çoğunluğunun kimyasal sentetik malzemelerden ziyade metalik malzemelerden yapıldığını gözlemlemişlerdir.

metal kapı dedektörü, kapı tipi boy dedektör, metal arama, metal tarama, insan tarama

Bu tür saldırıları ve saldırı girişimlerini engellemekteki en iyi yöntem mümkün olduğunca stratejik ve kamuya açık yerlerde x-ray cihazı ve metal kapı dedektörlerini kullanmaktadır. Bu sayede insanların güvenliğini arttırıp kamuya açık alanlarda daha rahat bulunmalarını sağlayabiliriz.

x-ray, xray, xray cihazı, x-ray cihazı, xray cihazları, x-ray cihazları

Sizde xray cihazı ve metal kapı dedektörü satın almak için ürünlerimizi gözlemleyebilir, satış temsilcisi arkadaşlarımızdan cihazlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

http://dengeelektronik.com.tr/iletisim-87_tr_lc.html/

 

Kaynak : Denge Elektronik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
x-ray xray x ray