• info@powerguardtr.com
  • +90 212 320 28 00
  •    Dosyalar

PowerGuard Hakkımızda

1998 yılında kurulan Denge Elektronik, sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarının Güvenlik ve Haberleşme Sistemlerini sağlayan Denge Elektronik, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni iş ortakları edinmektedir. Türkiye Distribütörü olduğu POWER GUARD Xray Cihazı, Kapı Tipi Metal Dedektörü, El Dedektörü, Akordiyon Bariyer, Araç Altı Görüntüleme sistemleri ile Türkiye’de ve küresel çapta büyük projelere imza atan Denge Elektronik, ihtiyaç duyulan Tüm Elektronik geçiş sistemleri için gerekli çözümleri müşterilerine sunabilen Sektörün lider firmasıdır.
POWER GUARD X-ray cihazları; Güvenliği, verimliği ve kullanım ömrünü artırmak için tasarlanmıştır. Yeni tasarımı ve yazılımı sayesinde Yüksek penatrasyon ve çözünürlükle görüntüleme, gelişmiş tehdit algılama yazılımı ile birleştirilerek bu alanda güvenlik seviyesinizi En üst seviyeye çıkarmanızı sağlar. Power Guard X-ray cihazları Modüler tasarımı Düşük enerji kullanımı Geliştirdiğimiz teknolojisi ile olası tehtidleri Yüksek çözünürlükte ve hatasız şekilde görüntülemenizi sağlar.

Satış Hizmetleri

PowerGuard Satış Hizmeti...

Kiralama Hizmetleri

PowerGuard Kiralama Hizmetleri...

Keşif & Projelendirme

PowerGuard Keşif & Projelendirme...

Satış Sonrası Hizmetleri

PowerGuard Satış Sonrası Hizmetler...

PowerGuard

Temel Değerlerimiz

Misyonumuz

Önümüzdeki yıllarda güvenlik sektöründe kaliteyi en yüksek seviyeye çıkartmak olacaktır. Geçmişimizden güç alarak, zamanın ruhunu okuyarak, değişimleri fırsata çevirerek hep birlikte şirketimizi daha iyiye taşımaktır.

Vizyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. İnsan için Teknoloji yaklaşımı ile çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz.

Değerlerimiz

Müşterilerimiz Velinimetimizdir. Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek düsturumuzdur.

Kaliteli, güvenli ve çözüm odaklı...

Yerel ve uluslararası birçok etkinlikte gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı Türkiye çapında tanınmış birçok firma tarafından ilk sırada tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.

Bizden Haberler

PowerGuard Türkiye Distribütörü - Güncel Haberler